Ostatní profily a prvky

Ostatní profily a prvky

Zde naleznete plastové palety, kompostéry a jahodníky – plastové pyramidy pro pěstování jahod.

plastové palety
jahodník a kompostér
Tyto profily mají vynikající odolnost proti vlhkosti, povětrnostním vlivům, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům i běžným chemikáliím. Jsou nenasákavé, mají lehce čistitelný povrch a z dlouhodobého hlediska nevyžadují žádnou údržbu.

Profily a prvky lze snadno opracovávat – vrtat, řezat a jinak upravit dle Vaší potřeby pomocí nástrojů na kov či na dřevo. Velkou výhodou je, že místa po opracování nejsou zapotřebí dále povrchově upravovat díky způsobu probarvení celého materiálu. Při používání těchto profilů a prvků z recyklovaného plastu je vhodné akceptovat zásady práce s výrobky z materiálu Traplast. Používejte při montáži pouze nekorodující spojovací prvky. Naše profily jsou univerzální a využití je velmi široké.

Výhody prvků a profilů z materiálu Traplast:

  • odolné povětrnostním vlivům, nekorodují, nepraskají
  • odolné hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům
  • odolné běžným chemikáliím
  • odolné vlhkosti – jsou nenasákavé
  • barevně stálé
  • velmi dlouhá životnost a minimální údržba
  • snese velké zatížení
  • cenově přijatelné

Přepravní palety:

paleta
palety lze snadno skládat do sebe
palety lze snadno skládat do sebe
Plastové přepravní palety se vyrábí systémem vtlačování, kdy se směsi pečlivě recyklovaných plastů s většinovým obsahem polyolefinů vtlačují do ocelových forem za vysokého tlaku a teploty. Tato technologie zaručuje jejich vysokou kvalitu, velkou užitnou hodnotu a celkovou pevnost.
Palety jsou nenasákavé, odolávají povětrnostním vlivům, vlhkosti, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím. Jejich povrch je lehce čistitelný a nevyžaduje žádnou údržbu.
Díky své konstrukci zapadají palety jedna do druhé, tím ušetříte až 40 % místa při jejich skladování oproti klasickým dřevěným paletám. Palety tvoří jednolitý kompaktní výlisek, a proto se ani při častém použití nerozpadají a neštípají. Po uplynutí doby jejich životnosti jsou znovu plně recyklovatelné.

Standardně jsou vyráběny ve dvou verzích – hladké nebo se stabilizačním vystouplým okrajem, který brání sesunutí naloženého zboží z palety.

Tyto plastové přepravní palety splňují i náročné hygienické předpisy, a proto kromě exportu a logistických operací jsou ideální i do „čistých“ provozů.
Plastová paleta urychluje pohyb zboží a šetří místo. Standardní dřevěná paleta musí, na rozdíl od naší plastové, v jistých režimech exportu a importu procházet karanténou, aby se zamezil dovoz nežádoucího hmyzu či bakterií. Naše palety se navíc dají stohovat do sebe.

Jahodník:

jahodník

Máte malé prostory a chcete pěstovat jahody? Nabízíme efektní řešení ve formě unikátního jahodníku.
Na ploše 2×2 m můžete s úspěchem pěstovat až 70 rostlin. Jahodník má tvar pětipatrové pyramidy vysoké 1 m.
Montáž je velmi jednoduchá, lehká je i demontáž.
Postup montáže viz montážní návod.

Kompostér:

kompostér

Kompostér je vyroben z odolného a bezúdržbového materiálu. Je užitečným pomocníkem, díky kterému se zbavíte starostí s odpady z kuchyně i zahrady. Kompostéry ze zbytků zeleniny a ovoce a dalších přírodních odpadů vytvoří kvalitní plnohodnotný humus, který můžete využít ke hnojení stromů, květin a dalších rostlin.
Nakládejte chytře s přírodním odpadem – v kompostéru můžete zužitkovat až 30 % přírodního odpadu v domácnosti.
Plastový kompostér se vyrábí o rozměrech 1 400×1 400×1 000 mm, objem má 1 500 litrů.