Interiérové obklady Vox

Interiérové obklady Vox

Vnitřní plastové obklady od firmy Vox nabízejí výběr z několika barevných dekorů vhodných pro každý typ interiéru.

Vnitřní dekorační obklady od firmy Vox – díky široké nabídce atraktivních barevných dekorů lze tyto panely použít téměř v každém typu interiéru – například v rodinných domech, kancelářích, čekárnách, užitkových místnostech, školách, komerčních prostorách, restauracích, prostorách se zvýšenou vlhkostí atd.

lamela obkladu VOX – dekor mirage
ukázka realizace v kombinaci barev
Interiérové dekorační obklady Vox svým originálním designem vytvoří ucelenou plochu, která dodá atmosféru Vašim prostorám. Obkladové panely jsou bezešvé-bezdrážkové, po spojení tvoří ucelenou, hladkou plochu.

Díky nízké hmotnosti a vynikajícímu zpracování se snadno přizpůsobí požadovaným rozměrům a tvarům. Plastové obklady se vyrábí z kvalitních PVC polymerů. Jednotlivé plastové obkladové desky se montují systémem pero-drážka. Instalace je velmi jednoduchá pro řemeslníka a lahůdka pro kutily.
Dekorativní vnitřní panely se upevňují na dřevěný nosný rošt (konstrukci) za pomoci nerezových spon nebo vrutů.
Při instalaci v koupelnách a sprchových koutech je třeba zhotovit podkladovou nosnou konstrukci z ocelových sádrokartonářských profilů či plastových hranolů. Obklady můžete také lepit přímo na vyrovnaný, rovný povrch. Například na umakartová bytová jádra atd.

Dekorační obkladové panely Vox se dodávají o rozměrech:
šířka 250 mm / délka 2,7 m / tloušťka panelů je 8 mm
Balení obsahuje 4 kusy = 2,7 m2
Elegantní obklady standardních rozměrů. Široký výběr barevných kolekcí.

Výhody vnitřních obkladových panelů:

  • speciální povrchová úprava věrně imitující dřevo, mramor, keramický obklad
  • atraktivní a exkluzivní design – na výběr z 9 barev a vzorů
  • po spojení vznikne hladká, bezešvá plocha bez drážky
  • rychlá a jednoduchá montáž
  • obložení stěn i stropů
  • velmi snadná údržba a odolnost vůči vlhkosti – vhodné i do koupelen a sprchových koutů
  • vysoká odolnost a kvalita za nízkou cenu

Obkladové panely Vox jsou ideálním prvkem pro Vaše tvůrčí představy. Díky variabilnímu použití vertikálním, horizontálním nebo diagonálním způsobem vždy vytvoříte originální a elegantní konečný efekt obkládané plochy. Velký výběr dekorů Vám umožní vytvořit mnoho variant řešení Vašeho interiéru. Za pomoci obkladů Vox vytvoříte atraktivní, svěží a útulný vzhled uvnitř Vašeho domu, budovy či kanceláře.

Vnitřní plastové obklady Vox jsou vhodné i do intenzivně využívaných prostor. V případě zašpinění postačí trochu teplé vody s mýdlovým čisticím prostředkem a nečistotu lze bez problémů odstranit.

Dekorační obklady Vox mají dlouhou životnost. Díky své trvanlivosti, odolnosti, pevnosti a atraktivnímu designu představují rozumnou investici do vnitřního obložení Vašeho interiéru.

K systému jsou k dispozici dokončovací profily, za pomoci kterých vytvoříte ukončení, přechody či rohové napojení obkladů. Jednoduchá instalace doplňkových lišt dává celé konstrukci estetický vzhled.
Obklady jsou plně recyklovatelné.

Příslušenství k obkladům:

obkladový panel
vnější kulatý rohový profil – složený
spojovací kulatý profil – složený
univerzální profil
vnější rohový profil
okrajový profil
vnitřní kulatý rohový profil – složený

chybí vnitřní rohový profil

chybí spojovací profil

Barevné varianty:

bílá lakovaná
mikado
mirage
dolce vita stříbrná
modern decor šedá
stone béžová
stone antracit
stone šedá
stone hnědá
Zde uvedené barevné vzorky jsou pouze v náhledové kvalitě a jejich barevné podání je ovlivněné nastavením Vašeho monitoru, mohou se tedy mírně lišit od skutečné barvy výrobku.