Interiérové obklady Vox Motivo

Interiérové obklady Vox Motivo

Obkladový panel Vox Motivo je vyrobený z velmi kvalitního PVC s použitím 3D technologie digitálního tisku.

Dekorativní obklad Motivo – nová kvalita a elegance ve Vašem interiéru.

lamela Motivo skládaný kámen – pezzo
ukázka realizace Motivo quercia carmel
Obkladové panely do interiéru Vox Motivo nejsou pouze obyčejné plastové interiérové obklady.
Jedná se o zcela nový a inovativní výrobek inspirovaný nejnovějšími trendy v oblasti designu. Motivo je obkladový panel vyrobený 3D technologií digitálního tisku, tato technologie poskytuje velmi realistické ztvárnění povrchu dřeva, kamenných či keramických povrchů nebo jiné designové vzory. Díky tomu nabízí Motivo elegantní a estetický vzhled.
Obkladové panely Motivo jsou ideální pro obložení stěn a stropů v bytech, kancelářích, koupelnách, kuchyních, restauracích, šatnách, chodbách, čekárnách, ordinacích a v mnoha dalších interiérech.

Interiérové obklady Motivo jsou vyrobeny z velmi kvalitního tvrdého PVC, jsou zdravotně nezávadné a neobsahují formaldehydy a jiné škodlivé látky.

Obklady Vox Motivo se navzájem spojují systémem pero-drážka a po zasunutí do sebe vytvoří hladkou a celistvou plochu odolnou proti vlhkosti.
Panely lze snadno upevnit na dřevěný nosný rošt (konstrukci) za pomoci nerezových spon nebo vrutů. Při instalaci v koupelnách či sprchových koutech je třeba zhotovit podkladovou nosnou konstrukci z ocelových sádrokartonářských profilů či plastových hranolů. Obklady můžete také lepit přímo na vyrovnaný, rovný povrch. Například na umakartová bytová jádra atd.

Každé balení obsahuje sérii 4 panelů, které na sebe navzájem navazují a vytváří tak ucelený motiv s neomezenými možnostmi uspořádání. Dekorační obkladové panely Vox se dodávají o rozměrech: šířka 250 mm / délka 2,7 m / tloušťka panelů je 8 mm. Balení obsahuje 4 kusy = 2,7 m2, tyto kusy na sebe navzájem navazují a vytváří tak ucelený motiv s neomezenými možnostmi uspořádání.

Výhody obkladu Motivo:

  • vysoká kvalita a velmi dlouhá životnost
  • kvalitní 3D digitální tisk, věrná imitace přírodních materiálů – realistický vzhled
  • 100% odolnost proti vlhkosti, nenasákavost
  • výborný poměr kvality a užitných vlastností za rozumnou cenu
  • po spojení vznikne hladká, bezešvá plocha bez drážky
  • výběr z 9 barev
  • bezúdržbovost, snadné čištění
  • jednoduchá, rychlá a čistá montáž
  • neobsahuje formaldehydy, olovo a jiné škodlivé látky
  • 100% recyklovatelný

Obkladové panely Motivo jsou ideálním prvkem pro Vaše tvůrčí představy. Velký výběr dekorů Vám umožní vytvořit mnoho variant elegantního řešení Vašeho interiéru.

Vnitřní plastové obklady Vox jsou vhodné i do intenzivně využívaných prostor. V případě zašpinění postačí trochu teplé vody s mýdlovým čisticím prostředkem a nečistotu lze bez problémů odstranit.

K systému jsou k dispozici dokončovací profily, za pomoci kterých vytvoříte ukončení, přechody či rohové napojení obkladů.

Příslušenství k obkladům:

obkladový panel
vnější kulatý rohový profil – složený
spojovací kulatý profil – složený
univerzální profil
vnější rohový profil
okrajový profil
vnitřní kulatý rohový profil – složený

Barevné varianty vnitřních obkladů:

cihla bílá – mattone bianco
dub bílý – quercia bianco
dub karamel – quercia carmel
květina – fiore
marletto
metalická – mettalico
modřín bílý – larice bianco
skládaný kámen – pezzo
šedý mramor – marmo grigio
Zde uvedené barevné vzorky jsou pouze v náhledové kvalitě a jejich barevné podání je ovlivněné nastavením Vašeho monitoru, mohou se tedy mírně lišit od skutečné barvy výrobku.